HAKKIMIZDA

Birey Özel Eğitim Kursu, Eskişehir’de eğitim veren, alanında uzman öğretmen kadrosu ile birlikte ‘tam öğrenme’ yöntemini kılavuz alarak yola çıkmış bir eğitim kurum kurumudur.

Birey Özel Eğitim Kursu, Eskişehir’de eğitim veren, alanında uzman öğretmen kadrosu ile birlikte ‘‘tam öğrenme’’ yöntemini kılavuz alarak yola çıkmış bir eğitim kurum kurumudur.

Benimsediği ilkelerden asla ödün vermeyen Birey Özel Eğitim Kursu’nun en büyük misyonu öğrenci başarısıdır. Öğrenciler ile bire bir iletişim, teknolojiden sonuna kadar faydalanılmış modern sınıflar, alanında uzman danışman öğretmenler, etkili veli bilgilendirme sistemi ve daha birçok olanak ile birlikte titiz bir iş çıkarmaktadır.

Birey Özel Eğitim Kursu, 14-16 kişilik sınıfları ile Eskişehir ilinde ayrıcalıklı bir eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra uzman rehberlik kadrosu aracılığı ile; birebir haftalık ders çalışma programı, okul başarı takibi, sınav değerlendirmesi, meslek ve kariyer çalışmaları, rehberlik envanterleri, veli bilgilendirme ve performans analiz hizmetleri sunmaktadır.

Bilginin kıskanılmaksınızın paylaşılacak en yüce ve tek değer oluşunu özümseyen Birey Özel Eğitim Kursu, Eskişehir’de  çağdaş, güncel, gerçekçi ve işlevsel boyutta eğitim vermekte olup, profesyonel eğitim hizmetine devam etmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU